hudební nástrojeForum hudebních nástroju Bazar hudebních nástrojů zdarma Fórum o hudebních nástrojích eShop hudební nástroje MKMB
Hudební nástroje| Kytary| Baskytary| Klávesy| Bicí / Perkuse| Orchestr| Studio / Pódium| DJ technika| CD & DVD :: Home :: FAQ :: Hledat :: Registrace
hra na bicie
Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Muziker - hudební nástroje ->
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wert
PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2005 20:32    Předmět: hra na bicie Odpovědět s citátem

Potreboval by som radu odbornika-ov ... Mam 19rokov a ani neviem ako,ucarovala mi v poslednej dobe hra na bicie. Ma vobec vyznam zacinat s hrou na bicie v takomto veku??? Da sa tvrdim treningom dohnat niekolkorocne "manko" ??? Kedy zacinaju hrat v priemere bubenici? Dik za odpovede
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jivo
PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2005 08:53    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne ze ano, na akomkolvek hudobnom nastroji sa da hrat v akomkolvek veku. ved hranie nie je sutaz, kto je lepsi, ten vyhrava. ide o ten pocit pri hrani a ten sa urcite dostavi, ak budes cvicit a pravidelne hrat.
Megyus
PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2005 11:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdart wert.No ja mam len 13 ale na bicie hram dost dlho.No a asi sa do toho trochu rozumiem a poviem ti to tak:NIKDI NIEJE NESKORO.Poznam chlapika co sa ma 22 auci sa len pol roka na bicie.Maka tvrdo a niekedy ku nemu chodim.Ma uz aj svoju kapelu.Tak poradim.Ked chces tvrdo makat a nemas bicie tak zaklad su palicky.Nekupuj si nijake za 300sk.Kup si daz za 100sk.Potom si zober nejaku odev a daj si ju na koleno.A cvic si s palickami po nohach ritmus.Ze raz buchnes jednou a raz druhou palickou po nohe.A neskor cvic aj s nohou to je ako kopak.Nauc sa ze haitka ide s kopakom.A potom Si zober sluchatka pusti si hudbu kde idu bicie.A snaz sa nahodit ten isti rytmus.Nazdar megy a napis!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dochtor
PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2005 11:48    Předmět: Odpovědět s citátem

tym sa vobec netrap, bavi ta to, tak sa tomu venuj, na veku vobec nezalezi, poznam cloveka ktori sa prihlasil do hudobnej na bicie asi v 40tke, ja som zacinal pred maturou...
je fakt, ze ty uplne najvacsi frajeri casto zacinali ako uplne male deti, budy rich vystupoval s cirkusom ako zazracne dieta - bubenik, ale take nieco asi nie je tvoj ciel
daj sa na to, nemas co dohanat, pri muzike sa da bavit na kazdej hracskej urovni
MichalLysek
PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2005 14:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze, z vlastnej skusenosti Ti mozem povedat toto: ked som ja zacinal hrat na bicie, mal som 17 rokov. (zacal som na bicie bez rytmicaku...namiesto paliciek som hral vareskami:) Teraz hram v kapele (jazz-funky-fusion) a je to oK.
Myslim ze Tvoj vek je absolutne vyhovujuci, musis sa len "zatat" a skusat a cvicit. Nenormalne pomaha, ak pocuvas dobru muziku a odkukavas "hmaty a chvaty" - to mi pomohlo velmi. A tiez mi pomohlo hranie v kapelach - niekolkych, tam sa naucis najviac, postupne sa vykrystalizuje aj Tvoj styl. Hlavne vela pocuvaj a hraj. Ja trenujem priemerne tak 30 minut denne.
NITRO
PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2005 08:35    Předmět: JA MAM Odpovědět s citátem

Nazdar...ja mam 12 a na bicich hram od 9 r.

NIKDY NIE JE NESKORO,ak mas talent tak je to O.K.!
wert
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 10:45    Předmět: thanks Odpovědět s citátem

Diky za podporu, uz dva dni Smile mam v garazi Amatky a zacinam sa ucit zakladne rytmy. Tento tyzden si vybavim sukromneho ucitela a zacnem tvrdo trenovat. Ake zakladne rady by ste dali zacinajucemu bubenikovi?
wert
PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 12:28    Předmět: ako zacat? Odpovědět s citátem

---CO BY STE MI PORADILI NAUCIT SA AKO PRVE A V COM MAM POKRACOVAT?NAJSKOR SA MAM NAUCIT ZAKLADNE RYTMY?PORADTE PLEASE.DIKY---
portnoy
PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 10:07    Předmět: Odpovědět s citátem

...jeden s najlepších slovenských bubeníkov (jazzovych) zacal hrat v 50...teraz ma 80 a moze si vyberat jazz-majstrov ktory s nim budu hrat...
Jarinoj
PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2005 19:30    Předmět: Odpovědět s citátem

V prvom rade sa skus zameriavat na dodrzanie rytmiky, klasicky 4:4 alebo 2:4 rytmus ala AC/CD najjednoduchsie,ale na ucenie najlepsie...ako vravim, zozen si metronom a drz rytmus, potom skus, ak mas nejaku skolu hry na bicie, zacat nieco podla not a zasa len jednoduche rytmy...ono to postupne pride samo...viem z vlastnej skusenosti...Drz sa a nech Ti to HRA Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zorro87
PříspěvekZaslal: čt září 08, 2005 18:41    Předmět: =:-) Odpovědět s citátem

Keď nám rodičia kúpili gitaru mal som 17 a brat 16. Zhruba za tri mesiace som už vedel hrať celkom slušne ale na brata som nemal. Tak mu v júni kúpili elektriku. Brnkal som aj na nej ale proste gitara nebola pre mňa. A tak mi konečne kúpili bicie. Bol som úplný začiatočník. V živote som za tým nesedel a hneď sme do toho vrazili 40 000 (25 - bicie 15 činely) a keď som si za to sadol tak katastrofa. Jediné čo som dokázal bolo, že sa mi zrážali paličky pri pokuse bubnovať. Tak som si zohnal jedného chalana čo hrá už 3 roky a ten mi ukázal základy 2/4 a 4/4 takt (základ AC/DC) no a odvtedy je tomu už 2 mesiace a hrám už slušnejšie. Naučil som sa aj noty ale je málo materiálu k tomu. Väčšinou treba počúvať a sledovať a tam odkukáš nové veci. S bratom cvičíme spolu asi 2 hodiny a potom ešte navečer každý sám a ide to. Chce to len cvičiť, cvičiť a cvičiť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
NITRO
PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2005 21:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu CVICIT....

ja hram denne 7hodín...
tatkosmolko
PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2005 19:13    Předmět: Odpovědět s citátem

no to by som chcel vidiet tych 7 hodin ktore cvicis kazdy den
mmimoman
PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2005 21:29    Předmět: Odpovědět s citátem

no urcite...7 hodin...ved uz len tolko sediet...by ma uz bolela...ehm....
zadok. Smile
portnoy
PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2005 15:31    Předmět: hmmmmmmm Odpovědět s citátem

.chlapik cvici 7 hodin a to este zaraba nechutne prachy a vychovava deti.,.asi nema 24 ale 64 hodinovy den.tak to chapem potom uz....
mmimoman
PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2005 18:34    Předmět: Odpovědět s citátem

ehm...on ma zevraj 12 rokov...Wink
empty
PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2005 14:39    Předmět: hladam bubenika Odpovědět s citátem

cawte all.som z BA konkretne z race a hladam niekoho do skupiny kto vie hrat na bicie a hladam tiez niekoho kto vie hrat na basgitaru.najlepsie by bolo do 15 rokov.PS:uz len ti dvaja chybaju a je komplet zostava Very Happy ,dufam ze sa niekto ochotny najde a ze budes nami spolupracovat.dakujem pisat mozte na moj mail>> tomas616@post.sk alebo mi mozte dat vediet na ICQ-cko >> 256-757-962 (byvam tam pomerne casto) zatial sa majte
LP_drumer
PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2005 10:28    Předmět: ... Odpovědět s citátem

na veku nikdy nezalezi pokial ta to bavi.ja som zacal v 15
LP_drumer
PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2005 10:24    Předmět: ... Odpovědět s citátem

a vobec netreba tvrdy trening. ak ta to skutocne bavi tak to pojde vsetko samo...
tatkosmolko
PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2005 10:35    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokial nechces vytiahnut pety zo skusobne a zahrat si na nejakej masaker akcii s kapelou tak tvrdy trening netreba to je rpavda
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Muziker - hudební nástroje -> Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: