Ohodnotte Kapelu..:)

Moderátor: Moderators

Ohodnotte Kapelu..:)

Příspěvekod Madcult » úte říj 31, 2006 15:59

Zdravim akurat sme donahravali nas prvy pocin. Bolo to nahravane dost v bojovych podmienkach takze zvuk je limitujuci. Ale podarilo sa nam to spravit aspon priblizne podla nasich predstav. Tak horsa do hodnotenia. A nesetrite nas rad si vypocujem vsetky nazory.

http://bandzone.cz/madcult

Skusim ozivit tuto debatu uz niekolko rokov staru:)

Akurat sme vypustili von nase nove EP 4 reasons 4 failure(s)
Je to par rocikov uz od nasho prveho cd ktore som sem dal do pozornosti tak skuste pre zmenu nase nove pociny:)

Nahravalo sa v grapow studios(Masterplan/Helloween) a mixovalo v outhouse studios ( Architects, Enter shikari, Annotations of an autopsy)

Budeme vdacny za kazdu kritiku!
http://bandzone.cz/madcult
Naposledy upravil Madcult dne úte črc 27, 2010 09:34, celkově upraveno 3
Madcult

Příspěvekod <SLASH> » úte říj 31, 2006 16:14

No mne trocha vadili bicie...boli pocut moc hlasno prekryvali ten spev a gitaru tiez, ked sa nespievalo tak len cinely trieskali ta gitara tam nebola vyrazna...a tiez ich zvuk je taky akokeby tam niekto pridal Hall :D:D:D
"Vypijem flasu Jacka Danielsa denne. Zomriem?" Slash
<SLASH>

Příspěvekod Madcult » úte říj 31, 2006 16:24

Preto som vytvoril tuto temu.Budeme robit uz len posledne zmeny tak preto chcem vediet nazory z vonku. Ten hall tam je a dali sme ho tam preto lebo to podla nas nabralo na takej zivocisnosti lebo predtym sa nam to zdalo suche(mozno to bude tym ze sme suchy:)Dik za postrehy. Len tak dalej hodnotte:)
Madcult

Příspěvekod sqad » úte říj 31, 2006 17:39

ja si myslím že spevák má trochu ,,mladý" hlas na tento štýl - možno by časom stálo za to nájs niekoho s trochu hrubším hlasom; tiež gitaru nadstavi trochu tvrdšie...
toto sú ale veci, ktoré by som zmenil ja aby to bolo ,,viac mne podľa chuti", v žiadnom prípade nehovorím že takto je to zlé...
inak kde sa dajú prezrie vaše texty?
sqad

Příspěvekod anbilivr » úte říj 31, 2006 17:46

To, ze ten hlas nie je taky hruby urcite nie je preto, ze je spevak mlady, skor este nema potrebnu techniku ;) Podla mna sa tam hodi.
anbilivr

Příspěvekod Madcult » úte říj 31, 2006 17:53

Tak mladý veruže som to je pravda.Veď čožejeto 21:)ďakujem za postrehy. ažko sa mi koncentruje na 100% na spev bo vrukach mam este aj gitaru tak to nasadenie a silu musim vzdy rozdelit dako do ruk aj do hrdla. Hovorim je to nase prve nahravanie a teda aj prva prilezitost prezentovat sa. Osobne dufam ze to pojde s kvalitou hore ako aj s vekom. Predsa este nemame tolko skusenosti.K tomu spevu.Mozno este niesom vyrevany dost ale urcite nechcem spievat hrubsim hlasom bo ten sa mi zda akosi fadny nudny. Mne sa paci taky ukricany (aspon mne sa zda energickejsi a taky rezavejsi)a nie cisty growling. K textom:no su o vselicom, tak si daku pesnicku vyber a ja ti ho sem skopcim:)
Madcult

Příspěvekod anbilivr » úte říj 31, 2006 17:56

No mne sa paci takyto, je velmi pestri :) http://www.youtube.com/watch?v=Bx_uLG7bny8
anbilivr

Příspěvekod Madcult » úte říj 31, 2006 18:05

Pekny spev mas pravdu. Chalani sa mi zdaju ze sa dost inspirovaly Meshuggah:)Je to fakt dobre. Spev je riadny no zas na druhej strane si myslim ze ten moj (to nieje sebavedomie) nieje zas tak uplne amatersky. Zas aj ja som si uz svoje co to odreval...Dobry vkus.A okrem toho ako sa vam to pozdava ako celok. Nemyslim teraz hodnotit zvuk, spev a tak: Myslim proste ako kapela...
Madcult

Příspěvekod anbilivr » úte říj 31, 2006 18:09

Tvoj rev je v uplne pohode, bral by som taky :) (no poriadny bez toho, aby som tlacil na hrdlo, neviem - a na internete som nasiel len cvicenia na spravne dychanie :))
anbilivr

Příspěvekod janosik » úte říj 31, 2006 23:20

yooo FSM rulez!!! 8) sak ja vas poznam... no tak zvukovo je to tak ze ked clovek chce pocut tak si v tom najde a da sa celkom aj ked tie bicie (mino ich hral?) su trochu hlucne... a co sa tyka spevu tak v tych cistejsich pasazach podla ides trochu falosne ale tak to skor pocut na koncertoch
janosik

Příspěvekod Blaze » stř lis 01, 2006 00:12

dobre to je. poctiva muzika. mne tam nevadi nic. gitray dobry zvuk,bicie tiez. - mozno trosku tichsie. spev je taky ako ma byt
kurnik jak keby som si za starych cias leproviny na radiu Nitra pustil
len tak dalej chlapi. drzim palce !
Blaze

Příspěvekod kwetko » stř lis 01, 2006 01:09

slusnee...naozaj...(aj ked to nieje zrovna moj styl,...no...kedysi bool :) ). ...drzim palcee!!!pokracujte!
Fender Jazzmaster (97' Japan)
Fender Baja Telecaster
AXL Akita AT40
Carl Martin Plexitone, Ibanez TS9, AD9, Boss CH-1, Excellent TubeDriver+, TC Electronic PolyTune
Cort 12 str. el.akustika, nejake to pianino, sax, ...
kwetko

Příspěvekod Madcult » stř lis 01, 2006 02:51

Ďakujeme velmi pekne za vsetky ohlasi.Fuu hned sa citim lepsie ze sme odviedli aspon aku taku pracu.je to nasa prvotina tak muchy tam su vieme ale proste je to v ramci nasich moznosti/schopnosti:)
Madcult

Příspěvekod Dejvo DBTA » stř lis 01, 2006 09:38

No mne sa to paci, aj spev dokonca, ja totiz taky moc nemusim, inac dobre, mozno gitary by som trochu "zhutnel"...Ale v podstate pohoda, ten Hall sa mi tam tiez lubi.

Drzim palce, len tak dalej.
Nevím niè!
Dejvo DBTA

Příspěvekod styrioci » stř lis 01, 2006 11:59

velmi dobre :) pacilo sa mi to aj ked ten styl spevu nemam velmi rad...k hudbe ako takej nemam co dodat...len tak dalej :wink:
Obrázek
styrioci

Příspěvekod kwetko » stř lis 01, 2006 12:14

no fakt je to dobre,...aj logo sa mi paci :wink:
Fender Jazzmaster (97' Japan)
Fender Baja Telecaster
AXL Akita AT40
Carl Martin Plexitone, Ibanez TS9, AD9, Boss CH-1, Excellent TubeDriver+, TC Electronic PolyTune
Cort 12 str. el.akustika, nejake to pianino, sax, ...
kwetko

Příspěvekod maio » čtv lis 02, 2006 08:03

Mne sa to zda dost dobre...a hlas je rovnako dobry.
maio

Příspěvekod much » čtv lis 02, 2006 08:39

podla mna je to super....drzim palce dufam ze vas niekedy uvidim nazivo v ba
Tady jede chaozz:P
much

Příspěvekod Madcult » čtv lis 02, 2006 11:05

Ďakujeme. No dúfam že aj my sa raz uvidíme v Ba:)Zavolajte si nás kde chcete my prídeme ako tie svadobné sprievodné kapely hocikde. Stačí keď nakàmite nádrž nášho Tourbusu (Fiat seicento) a sme tam ako na koni.Pretože v nás vrie strašná chu hra...len málo príležitostí na prezentáciu tu u nás...:(
Madcult

Příspěvekod Lytron » čtv lis 02, 2006 11:49

Je good len my tam chyba sem tam nejake to solo ale inak po prdeli 8)
a aj spev je tam dobry :D
Len ziadnu paniku 8)
Lytron

Další

Zpět na Archiv