1. Krát spokojnos

miesto pre vaše názory, nápady, kritiku

Moderátor: Moderators

1. Krát spokojnos

Příspěvekod garde » stř pro 05, 2007 16:52

...........neviem odkedy existuje Muziker, ale za posledné 3 až 4 roky som s ním prvý krát spokojný..........teda už keď som vyjadril svoju nespokojnos tak z hladiska objektivity vyjadrím aj svoju spokojnos...........mená zase neviem ................... ale bez záväzkov som si dal cez telefón zarezervova vec.............. na týždeň...........že bez problémov............a dokonca bola aj zarezervovaná............no dotrepa som sa do muzikeru nevedel nevyšlo mi to............ale objednal som si to telefonicky...........a tiež pochvala...........priznám sa, že som s obavami očakával či tovar nebude doškriabaný alebo ináč poškodení.........nie nebol, bolo to čistulinké, pozorne zabalené...........také ako nová vec by má..............super...........bola to posledná vec v predaji a na e-shope som si ju vedel objedna len ak ju stiahnú z predajne...........a keďže som ju mal zarezervovanú tak ani toto nebol problém!!!
garde

Příspěvekod Milan11 » úte srp 26, 2008 08:01

Ja som si teraz z muzikeru prvy krat objednal epiphone LP. Viem ze je to strasna blbost si z netu objednavat nieco take ako gitara, ale v predajni ju nemali a kedze je moznost ju do 30 dni vratit, tak som to riskol. Po telefone sme sa dohodli, ze mi ju este pred odoslanim niekto pozrie, ci je v poriadku. Neviem ci tak urobili, ale som velmi spokojny (ZATIAL :wink: ).
Epiphone LP Gothic
Ibanez GRX-70 black - na predaj
MESA BOOGIE Single Rectifier Solo 50
box 2x12`- Celestion G12T-75
Orange CR15
ZOOM 707 II - na predaj
Beyerdynamic Opus 39
Milan11

Zpět na Muziker - o nás