Ohodnotte Kapelu..:)

Moderátor: Moderators

Příspěvekod Madcult » sob lis 04, 2006 17:26

No zdravííííím.Tak som tu znova a zas. clovek sa uz aj cervena ked je tu tolko dobrych ohlasov. Este raz dakujeme. Mimochodom neviem ktora dobra dusa z vas (kebyze viem tak ho nedame za nic) nas spomenul v BA a risujem sa nam tam koncert pod zastitou Brokenboard records. Malo by to byt v dakom Elam klube 8.12. Ak som dobre vycital tak je to vlastne Wecko.Uvidime ci sa to zrealizuje.Este raz veeeeeeelmi pekne dakujeme. Fakt po dlhych (aspon pre nas) a umornych 4 rokov co existujeme sa zacina okolo nas nieco diat a vidime ze to ma vyznam nielen pre nas ale aj pre ludi okolo ktori CHCU POCUVAT.
Madcult

Příspěvekod Madcult » sob lis 04, 2006 17:37

Zdravím tak posielam nas text na Goodbye... i ked mozno nieje 100% po gram stranke (tak isto ako moje vyjadrovanie po slovensky...)
Nieje to konecna verzia piesne budu tam este dake zaujimave zvuciky ale to potom updatneme.

Goodbye sunshine
Goodbye blue sky

Eyes shut down
Heart wide open

Yough:)

I lost my self
I lost my face
In you

Thank you for the changes
Thank your for the days
With youuuuuuuu....
Madcult

Příspěvekod SLASH12 » sob lis 04, 2006 19:30

hudba je dobra.... nie je to moj styl ale myslim si ze je to vo svojom style dobre... ale text sa mi zda dost neprimreany k tomuto stylu.. a tak celkovo ste sa nad nim zamyslali? neviem... text podla mna nie je dobry...
tak ale je to len moj nazor....
SLASH12

Příspěvekod atlass » sob lis 04, 2006 19:57

super hudba je to môj styl takze sa mi to paci...//co sa textu tyka tak si myslim ze na nom az tak nezalezi...(ale trochu hej...) :D nieco podobne by som chcel hrat aj ja ale jaksik polovica tych co poznam nevie hrat... :cry: a ta druha uz niekde hra :? ....
atlass

Příspěvekod Drvic » sob lis 04, 2006 20:18

SLASH12 píše:... ale text sa mi zda dost neprimreany k tomuto stylu.. a tak celkovo ste sa nad nim zamyslali? neviem... text podla mna nie je dobry...
tak ale je to len moj nazor....

Preco si myslis, ze je neprimerany k stylu? Kvoli tomu, ze je to o vztahu, o laske, o rozchode ... Myslis, ze sa text s takymto obsahom nehodi k tvrdej hudbe? :shock:
Drvic

Příspěvekod SLASH12 » sob lis 04, 2006 20:27

nieja neviem... ani nie tema len asi akym sposobom je to napisane neviem... (inac som vedel ze si mam radsej tu jednu vetu odpustit lebo z toho budu komplikacie :) ) ale vkazdom pripade hlavna myslienka mojho prispevku bola ze hudba vcelku dobra ale text je podla mna zly...
SLASH12

Příspěvekod Drvic » sob lis 04, 2006 20:39

Vycibrenie tvorby textu pride casom, ked tych textov bude mat autor na svedomi viac. Chce to len prax. Na zaciatku su tie texty vzdy take neohrabanejsie, naivnejsie... a potom to uz bude lepsie. Aj basnicke obrazy, vyber slov a tvorba rymov.
Aspon u mna to tak je, aj ked este stale nie som bohvieky textar. Len taky znudzecnost :lol:
Drvic

Příspěvekod jivo » ned lis 05, 2006 01:22

Madcult píše:No zdravííííím.Tak som tu znova a zas. clovek sa uz aj cervena ked je tu tolko dobrych ohlasov. Este raz dakujeme. Mimochodom neviem ktora dobra dusa z vas (kebyze viem tak ho nedame za nic) nas spomenul v BA a risujem sa nam tam koncert pod zastitou Brokenboard records. Malo by to byt v dakom Elam klube 8.12. Ak som dobre vycital tak je to vlastne Wecko.Uvidime ci sa to zrealizuje.Este raz veeeeeeelmi pekne dakujeme. Fakt po dlhych (aspon pre nas) a umornych 4 rokov co existujeme sa zacina okolo nas nieco diat a vidime ze to ma vyznam nielen pre nas ale aj pre ludi okolo ktori CHCU POCUVAT.

tak potom daj vediet a mozno vas pridem omrknut.

(inak ja som to nebol...)
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
jivo

Příspěvekod anvil777 » úte lis 07, 2006 16:18

Hehe...Slovensko a metal...veľa ľudí v zahraničí nám závidí naše podhubie...Nahrávky som si nemal možnos poriadne vypoču ... robota...ale plne súhlasím s Jivom..keď máte totok zo skúšobne zo štúdia to bude už len a len lepšie.. :o meni nemusíte nič (podľa mňa) ale myšlienka o druhom gitaristovi nie je zlá... viď posledný album Nevermore-u...
Inak v GB máte kolegov...volajú sa Eyesaw..neviem či majú stránku, ale ak tak si to mrkni..stojí to za to..

Len tak ďalej..
pouzivam totok:

Parker P 42
Peavey Express 112
Cry Baby GCB-95
Behringer C-1
anvil777

Příspěvekod dzouzef » úte lis 07, 2006 16:45

tak tohle me posadilo na prdel :shock: zpev supr, kytary naslapany, jediny co bych vytknul je delka nekterych skladeb - po trech minutach to zacina pusobit lehce monotonne.
dzouzef

Příspěvekod kexik » úte lis 07, 2006 18:51

ano, v plnej dlzke je to nuda. mozno nejake solove vyhravky by to poriesili. voci zvuku sa da vznasat spustu technickych poznamok a doporuceni ale ak je to fakt demac zo skusobne tak je to superkvalita a nema zmysel to riesit. ak ste za to zaplatili profikovi, tak vas pri dnesnom stave a dostupnosti techniky okradol.
kexik

Příspěvekod Madcult » úte lis 07, 2006 20:48

Nahravali sme to v takom kvazi studiu. Bolo to v skusobni u nasich kolegov s kapiel Mäso a Nahodni Znami. Vsetko sa nahravalo samostatne (ako v studiu).Bicie boli nazvucovane mikrofonami na bicie.Islo to do pocitaca do Cubasu no a potom sa to uz len mixovalo. Netahalo sa to cez ziadne tie masinky(neviem ako sa volaju). Vsetky dodatocne upravy boli cisto softwerove. gitara bola nahravana cez MB Dual a este aj cez rackovy Behringer vamp. Nevedely sme dobre nazvucit zivy zvuk cez Mesu bo to este nikto z nas nerobil a nemali sme na to ani prislusne mikrofony.Basa bola nahravana cez software Amplitube. Takze tak to asi vyzeralo...
Madcult

Příspěvekod JanDV » úte lis 07, 2006 22:08

je to dobre, hlavne ak sa paci vam a hrajte bo inac to hore nepojde ani za sto roky
JanDV

Příspěvekod kexik » stř lis 08, 2006 09:43

madcult: v tom pripade naozaj slusny vysledok, zvlast pri skusenostiach ake naznacujes. muziku hrate na slovenske pomery super, to pocujem aj ja, ktory podobnym stylom nejak neholdujem (sem tam si dam z nostalgie daku sepulturu ale bezne koncim - pri gitarovej hudbe - niekde v grunge)
kexik

Příspěvekod davidgilmour » stř lis 08, 2006 13:54

Ja hrám grunge 8)

Spravíš mi kexík niekedy nejaký demáč? Alebo si fakt v tom grenobli?
SQUIER DOBRE HORÍ!!!
davidgilmour

Příspěvekod Madcult » čtv lis 09, 2006 08:54

NO ktym textom. Neviem ale podla mna vacsinou kazdy pise texty o tom co prezil a coho stretlo v zivote. A myslim ze laska hra pre kazdeho s nas dost velku ulohu na to aby sa objavila aj v dakej piesni oproti tomu kolko ludi pise teraz o vojnach a pri tom sa nas ani zdaleka netykaju tak osobne ako napr. vztahy. No ale dobre proti gustu ziadny disputat:)Goodbye je jedina piesen venovana tejto tematike. Dam sem este jeden text len tak pre zaujimavost ze co, ten je uz pre nas trochu typickejsi.
In the Name of Progress:

Better days
On a way

Where we sail
Noone knows

Nevermind

We undermine
ourselfs

Now I recognize
Line between truth and lies
Our thinking is progressive
Our deeds are bad
Effect will be massive
Our future sad
In the name of progress

Ked tak teraz na to kukam tak su dost kratke tie nase texty:)ale hadam vystizne....
Madcult

Příspěvekod SLASH12 » čtv lis 09, 2006 15:09

ja som nemal problem s teamtikou textu... mne sa proste nepacil sposob akym to bolo napisane... tema nebola zla....
SLASH12

Příspěvekod skwara » pát lis 10, 2006 19:05

jaap dost dobre xalani len tie bicie to troxen prehlučuju ale inak superne držim palce 8)
B.C.RICH-Ironbird Pro Platinum Series
efekty-Hugges&Kettner-Warpfactor,Excellent-supermetal
aparaturka-Dynabox-100watt
marshall MG30DFX
mixpult-Behringer UB 1002
trsatko-George Denis 0,80mm
skwara

Příspěvekod evil » pon lis 13, 2006 15:34

Ten text(goodbye) je vpoho,nevidim ziadny problem.Ja sa o texty dost zaujimam,tak kludne este cosi prihod :wink:
Godin rulez!!!
evil

Příspěvekod kexik » pon lis 13, 2006 16:31

davidgilmour píše:Ja hrám grunge 8)

Spravíš mi kexík niekedy nejaký demáč? Alebo si fakt v tom grenobli?

fakt som v grenobli :)
kexik

PředchozíDalší

Zpět na Archiv