Pád kytary na zem

Moderátor: Moderators

Příspěvekod Milan1 » úte úno 20, 2007 20:49

Lenze ta chybajuca cast sa roztriestila na milion casti...ono keby mi to ostalo v celosti tak sem ani nepisem a lepim to tam. Lenze mi to neostalo a teraz tam mam hlboku rihu jak hovado...a este keby som odlupil to co je odcerena tak je tu fuga jak...
IBANEZ RG 321 MH-RB (sh-4 a PAF Joe, Gotoh kobylka), Homemade celolampova hlava, Kustom QUAD ST412 A (4 x Vintage30), BOSS,
Milan1

Příspěvekod reprak » úte úno 20, 2007 20:51

No mě se to stalo přesně na tom místě co tobě, ale trošku míň to mám nabité. Máme stejné kejtry, stejné zranění :lol: tak můžem být spokojení ne? aspoň nejsi sám 8) Ale já se ji chci už i proto zbavit :D
Ibanez RG321 MH-WK!!!!Crate GT 212 + Crate G 412ST!!!!Behringer GM 108
Obrázek
reprak

Příspěvekod styrioci » úte úno 20, 2007 20:51

aha..tak potom neplati co som pisal par prispevkov vyssie..zatmelit, prelakovat :)
Obrázek
styrioci

Příspěvekod Milan1 » úte úno 20, 2007 20:52

ale asi behnem za byvalim ucitelom nech sa mi na to pozre...raz od casu tam mal rozrobenu aj gitaru...dufam ze mi to opravy a zas budem môct kludne dychat...
IBANEZ RG 321 MH-RB (sh-4 a PAF Joe, Gotoh kobylka), Homemade celolampova hlava, Kustom QUAD ST412 A (4 x Vintage30), BOSS,
Milan1

Příspěvekod Mario Bross » úte úno 20, 2007 21:03

ESTE RAZ TO NAPISEM: ZBEHNI DO OPRAVOVNE GITAR...TAM TI TO SPRAVIA ZA 200 DO SPOKOJNOSI
Ibanez SZ520QM,
Soldano SLO-100(homemade),
Obrázek

------------------------------------------------
Mario Bross

Příspěvekod Milan1 » úte úno 20, 2007 21:06

Mario Bross píše:ESTE RAZ TO NAPISEM: ZBEHNI DO OPRAVOVNE GITAR...TAM TI TO SPRAVIA ZA 200 DO SPOKOJNOSI

Racte mi prosim povedat kde by som mohol taku opravovnu najst? Za kladnu opoved vopred dakujem.
Milan1

Příspěvekod Mario Bross » úte úno 20, 2007 21:10

No sak nevychadzas z domu von???Ved by si mal vediet ty kde sa v okoli tvojho bydliska nachadza nieco taketo...musis sa popytat...ja osobne neviem kde su Rybany :oops: tak ti nevim povedat kde moze byt
Ibanez SZ520QM,
Obrázek

Mario Bross

Příspěvekod Milan1 » úte úno 20, 2007 21:16

Ja chodim von a mam to tu zmapovane ze by si sa cudoval, lenze tu v okoli mam problem kupit aj strunu...tu nic neni na okoli...az je v okoli TN tak daj vediet.
Milan1

Příspěvekod Mario Bross » úte úno 20, 2007 21:20

Milan1 píše:Ja chodim von a mam to tu zmapovane ze by si sa cudoval, lenze tu v okoli mam problem kupit aj strunu...tu nic neni na okoli...az je v okoli TN tak daj vediet.

no viem, ze v Kamenicanoch(z druhej strany vahu, priblizne na urovni Dubnice) je takyto servis...ja som tam mal raz tiez gitaru puknutu a spravili mi to za 200Sk a vyzera to dobre
Ibanez SZ520QM,
Obrázek

Mario Bross

Příspěvekod Milan1 » úte úno 20, 2007 21:22

Mario Bross píše:
Milan1 píše:Ja chodim von a mam to tu zmapovane ze by si sa cudoval, lenze tu v okoli mam problem kupit aj strunu...tu nic neni na okoli...az je v okoli TN tak daj vediet.

no viem, ze v Kamenicanoch(z druhej strany vahu, priblizne na urovni Dubnice) je takyto servis...ja som tam mal raz tiez gitaru puknutu a spravili mi to za 200Sk a vyzera to dobre

OK...skusim to pohladat a uvidim. Zatial Dik.
Milan1

Příspěvekod jano90 » ned říj 28, 2007 16:28

no mne sa stala taka vec, ze som raz zobral s jednim znamim gitary na jednu oslavu aby sme sa tam nenudili a trochu si zabrnkali... ten kamos mi pozical pas na gitaru, no a ked som sa zohol, aby som nieco prestavil na kombe, tak ten pas nevydrzal a padla mi rovno na ladiacu mechaniku, no nastastie jej nic nebolo, tak som to nejak neriesil, potom som od tej gitari na par hodin odbehol a ked som si ju priniesol domov a cistil som ju tak co nevidim- dve pukliny na korpuse a skriabanec medzi nimi, to ked som uvidel, tak som takmer spadol zo stolicky, lebo ta gitara je celkom nova.... dospel som k zaveru, ze kedze na nej hralo aj par ludi co tam bolo, tak jej asi niekto ublizil.... ale nasrastie stale hra ako ma, takze je vsetko v pohode
jano90

Příspěvekod Ondskan » ned říj 28, 2007 17:48

jano90 píše:no mne sa stala taka vec, ze som raz zobral s jednim znamim gitary na jednu oslavu aby sme sa tam nenudili a trochu si zabrnkali... ten kamos mi pozical pas na gitaru, no a ked som sa zohol, aby som nieco prestavil na kombe, tak ten pas nevydrzal a padla mi rovno na ladiacu mechaniku, no nastastie jej nic nebolo, tak som to nejak neriesil, potom som od tej gitari na par hodin odbehol a ked som si ju priniesol domov a cistil som ju tak co nevidim- dve pukliny na korpuse a skriabanec medzi nimi, to ked som uvidel, tak som takmer spadol zo stolicky, lebo ta gitara je celkom nova.... dospel som k zaveru, ze kedze na nej hralo aj par ludi co tam bolo, tak jej asi niekto ublizil.... ale nasrastie stale hra ako ma, takze je vsetko v pohode

Z toho plynie ponaučenie : Nebra gitaru na oslavu. Ked tak iba Jolanu, ale v prvom rade sa postarat o gitaru a potom pi a bavi sa.
Gear:
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H - Wzmacniacz lampowy
T.C. Electronic G-Sharp
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification
Ondskan

Příspěvekod GiGi608 » ned říj 28, 2007 22:13

a skusal niekto mrknut na fender custom shop???ceknite si JEFF BECK ESQUiRE :arrow: http://www.fender.com/customshop/home/index.php
GiGi608

Příspěvekod jano90 » pon říj 29, 2007 15:10

to Ondskan: no ja som nebol opity, len ako som pisal, tak som musel ist nachvilu prec a nenapadlo ma, ze mi snou niekto nieco take urobi, no ale od vtedy ju uz radsej nikam neberem a ak uz, tak sa od nej neodtrhnem....
jano90

Příspěvekod FAQ! » úte dub 08, 2008 20:39

Mne gitara padla na zem nastastie len raz a aj to nie tak uplne na zem, ale na molu nohu :shock: ,ktora ma potom cely den bolela:)
Obrázek
Obrázek
FAQ!

Příspěvekod plach » sob dub 12, 2008 21:53

olla...no, tak pokial sa len škrabance dejú, tak to je okej..., tak pár rokov dozadu, ked som mal svoju basu asi mesiac, či dva, tak mi spadla a to asi z metrovej výšky rovno na hlavu...a čo čert nekcel, bolo treba napravi krk..., ale tak sa podarilo a hraje dobre stále..., odvtedy si dávam taký pozor, že jednou rukou stále ju držím nech sa deje čo chce...

no, a spadla vám gitara počas hrania? našmu ex gitaristovy sa taka haluz stala počas vystupenia pred ludmi...no sranda...
plach

Příspěvekod FilipBB » ned dub 13, 2008 14:59

Nášmu gitaristovi počas koncert vypadol kábel, resp. si ho vykopol a potom mu ho diváci podávali spod pódia :D
POZOR h¾adá sa!
-KLÁVESÁK KTORÝ MÁ RÁD ROCKOVÚ MUZIKU z BB :)

Epiphone firebird studio
Stagg stratocaster
Behringer GMX110
Boss Turbo Overdrive
Danelectro Free Speech Talk Box (taká hraèièka..z neho sa vždy dobre zasmejeme v kapele :D )
FilipBB

Příspěvekod qaywsxedc » ned dub 13, 2008 15:55

no gitara mi zatial pocas hrania nastastie nespadla...raz skoro.to ked sa mi na koncerte zosmykol pas z ramena ale vcas som ju zachytil.akurat potom som sa trochu stratil v tom co sme hrali

no a raz mi padla.daval som ju do stojanu a niak tam zavadila o kabel a padla.nastastie nic sa nestalo ani sa neoskrala.to bol jeden z mojich najhorsich zazitkov.vidiet ako moje zlaticko pada :shock:
Yamaha ERG 121
Ibanez S 320 wk
Beck 50 W
Boss ME-50, Boss RC-2
qaywsxedc

Příspěvekod johnzo » ned dub 13, 2008 17:42

mne sa podarilo minule v skúšobni prizabi moje zlato.

môj pás má už čo to za sebou, tak sa vyšmykol akurát keď som ju nedržal, padala cez holennú kos. mám takú sexi modrinu 8) a potom išla naplocho. páka na floyde mi mierne oškrela lak a bola akurát v takom nešastom uhle že to zabilo 3 struny naraz. takže skúška v prdeli. pol hodinu som ju šteloval potom.. uff.. :? :? radšej som dal pás pod úchytku a podložku napevno. len dúfam že sa to opakova nebude...
yamaha rgx420dz, morley bad horsie 2, boss EQ, peavey valveking 212.
Obrázek.

*ja mam vynimku
johnzo

Příspěvekod Fanthomo » čtv zář 01, 2011 11:05

no ked sme uz pri tom tak moja Cortka sa mi raz vysmykla z pasu neviem ako sa to stalo ale pas sa pretocil o 180° a potom sa vyvliekol... spadla na plocho a ja som ostal jak zamrznuty zizat na nu dole :) nastastie co sa funkcnosti tyka tak vsetko ide akurat lak je popukany a to dost... pod kobylkou je je cely Váh aj s pritokmi... na gitare je priesvitny lak a to dost hruby cize to je vidno a to poriadne... nevedel som co spravit tak som si vystrihol z ciernej tapety pekny ornament a nalepil ho dole pod kobylku... nevyzera to ani zle ale ani nijak profesionalne :D zakryte to je, takze aspon nieco :) mam to uz skoro rok takto :D chcel by som s tym nieco urobit ale nwm co... neporadite?
Cort X11 - DiMarzio D Activator (bridge), Valveking VK100 + Pavey VK 412, Dunlop CryBaby
Fanthomo

PředchozíDalší

Zpět na Off topic