ebay - dane z USA

Moderátor: Moderators

ebay - dane z USA

Příspěvekod bony.exp » pát led 07, 2011 08:59

ahojte,
nemate niekto skusenosti s posielanim efektov z usa? ako je to s danami? staci ked kupim a neham si poslat, alebo musim este riesit nejake veci okolo?

vdaka
THE BRIGHT EYE - bandzone.cz/thebrighteye

VOX AC30 Blue Alnico
Fender Stratocaster MIM
bony.exp

Re: ebay - dane z USA

Příspěvekod cUggIO » pát led 07, 2011 09:14

bony.exp píše:ahojte,
nemate niekto skusenosti s posielanim efektov z usa? ako je to s danami? staci ked kupim a neham si poslat, alebo musim este riesit nejake veci okolo?

vdaka

Do 100 euro, sa ti na to ani nepozru a daju ti totalne pokoj. Nad 100 euro budu stekat a daju ti to zaplatit. Ale aj na to mam grif. Napis predajcovi este pred kupou ze ci ti je ochotny na balik napisat mensiu cenu a ze ten efekt je nefunkcny. Ja si vzdy pytam 50 usd ako cenu na colnu deklaraciu, a ked potom pride balik nemam ziadny problem. Ale svoj Slash Cry Baby som musel platit, 19% dan, clo a este nejake hovadiny, dokopy na 30 euro. Cena na baliku bola 130 usd.
My rig consists of:Marshall 2266H,Marshall 1960TV,Gibson SG faded,Vintage V99,MXR GT-OD,MXR Carbon Copy,Korg Pitchblack,Dunlop SW95,EHX Small Clone,Boss GE-7,Sommer+Proel Cables & Neutrik's
cUggIO

Příspěvekod stahl.1 » pát led 07, 2011 17:50

Je to uz dost menej ako 100e, neviem presne.
Mne napr. predajca napisal sam od seba 25 usd.
Dalej som platil aj pri 90 USD dph aj clo (ale cena bola ovela vacsia:) )
Ceski colnici su benevolentnejsi v tomto, na Slovensku vraj ani gift vobec neprejde.
Epiphone ANNIHILATION V
Dean USA VMNT Dave Mustaine 53/150
PEAVEY triple XXX super 40 EFX
stahl.1

Zpět na Off topic