Výroba "3x P90" gitary

Moderátor: Moderators

Výroba "3x P90" gitary

Příspěvekod Boris Frankie » pon srp 08, 2011 10:45

Zdravím,

Chcel by som gitaru s troma snímacmi p-90 s tremolom za nejaku smrtelnicku cenu. Pátral som pátral ale nic moc som nenasiel, navyše by som to chcel zapoji po svojom , na 6 poloh a dva prepínace. Tak ma napadlo: Kamarád má na chalupe obrovskú padnutú lipu ... urezat si z toho vhodný kus na telo, vsetko ostatné kúpi, kvalitné, zohna niekoho kto vie ako sa to robí a íst na to. Názory prosím, hlúpos? reálne? veľmi nárocné? drahé? ... prípadne rady všetkého druhu... a navyše teraz na to nemám peniaze takze by som potreboval vyuzi tú lipu .. potreboval by som to drevo nejako zaskladnit, zakonzervova , má s tým niekto skúsenosti?

Dakujeem
Boris Frankie

Příspěvekod Boris Frankie » pon srp 08, 2011 10:50

Prípadne poradte aké komponenty sú najvhodnejšie. Chcel by som tam lindy fralin snímace , ostatné zatiaľ nemám šajn. Ale ako som to tak pozeral tak komponenty by mali byt okolo tých 500 euro .
Boris Frankie

Příspěvekod bony.exp » pon srp 08, 2011 11:00

skus napisat kamilovi grebenovi, pripadne sivcakovi. kontakty si vygoogli, muziker by mi linky asi zmazal.. :wink:
THE BRIGHT EYE - bandzone.cz/thebrighteye

VOX AC30 Blue Alnico
Fender Stratocaster MIM
bony.exp

Re: Výroba "3x P90" gitary

Příspěvekod sad_Vamp » pon srp 08, 2011 12:39

Napis mi mail, ktory najdes na webstranke v mojom podpise.

Boris Frankie píše:Zdravím,

Chcel by som gitaru s troma snímacmi p-90 s tremolom za nejaku smrtelnicku cenu. Pátral som pátral ale nic moc som nenasiel, navyše by som to chcel zapoji po svojom , na 6 poloh a dva prepínace. Tak ma napadlo: Kamarád má na chalupe obrovskú padnutú lipu ... urezat si z toho vhodný kus na telo, vsetko ostatné kúpi, kvalitné, zohna niekoho kto vie ako sa to robí a íst na to. Názory prosím, hlúpos? reálne? veľmi nárocné? drahé? ... prípadne rady všetkého druhu... a navyše teraz na to nemám peniaze takze by som potreboval vyuzi tú lipu .. potreboval by som to drevo nejako zaskladnit, zakonzervova , má s tým niekto skúsenosti?

Dakujeem
GV guitars XBS 534, GV guitars Se7eN 625
Harley Benton Telecaster
(ze preco pouzivam aj "azijske smejdy"? --> topic "Ukazte svoji basu!")
Vyroba custom nastrojov:
http://www.facebook.com/gvhandmade
http://www.gvguitars.com
sad_Vamp

Zpět na Home made