hluk snimaca

Moderátor: Moderators

hluk snimaca

Příspěvekod DeAeNO » úte úno 22, 2011 20:06

Cavte, mal by som jednu otazku. Mam gitaru H-S-H (humbucker su PAF Pro). Problem je ten, ze aj ked je zapojeny samotny humbucker (krkovy alebo kobylkovy), tak to dost neprijemne "huci". Hluk je zhruba rovnako silny, ako ked je zaponuty samotny singel snimac a intenzita sa meni s pohybovanim gitary. Ma niekto nejaku ideu, cim by to mohlo byt? Dik.
DeAeNO

Příspěvekod left_hand » úte úno 22, 2011 20:13

Mobil vo vacku? neonky v skusobni? nejake rusenie z okolia? zle spoje? Otestuj vsetky moznosti.
Skor ako sa spytas pozri sem, sem a sem.
left_hand

Příspěvekod Ondskan » stř úno 23, 2011 16:38

Inak Lefty ten problém stále pretrváva. Skúšal som zmera tým voltmetrom so signalizáciou skratu, a spoj kobylka-jack je OK. Skúšali sme vypnú neónky v skušobni a zapnú iba malú lampičku stále to isté. Telefón je tak 2m od hlavy a tak 3 odomňa. Napadajú ma už len elektrika, som na samostatnej zásuvke, snímače alebo lampy ? Brum sa prejavuje len na drive kanáloch. Prejavili by sa lampy alebo snímače i na čistom kanále ?
Gear:
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H - Wzmacniacz lampowy
T.C. Electronic G-Sharp
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification
Ondskan

Příspěvekod left_hand » stř úno 23, 2011 17:43

Ondskan píše:Inak Lefty ten problém stále pretrváva. Skúšal som zmera tým voltmetrom so signalizáciou skratu, a spoj kobylka-jack je OK. Skúšali sme vypnú neónky v skušobni a zapnú iba malú lampičku stále to isté. Telefón je tak 2m od hlavy a tak 3 odomňa. Napadajú ma už len elektrika, som na samostatnej zásuvke, snímače alebo lampy ? Brum sa prejavuje len na drive kanáloch. Prejavili by sa lampy alebo snímače i na čistom kanále ?

skus to nahrat
Skor ako sa spytas pozri sem, sem a sem.
left_hand

Zpět na Snimace