Prevodnik alebo zvukovka?

domáce štúdio, rady, tipy, riešenie problémov, softvér, hardvér

Moderátor: Moderators

Prevodnik alebo zvukovka?

Příspěvekod S@bone » čtv říj 18, 2012 14:47

Ahojte, mám jeden problém. Mám Amplitube 3 a doposial som nemal ziadny problem s hraním na pc lenze teraz mám problém. Ide mi hlavne o to ze doposial mi mohol bezat Amplitube, media player, poprípade flashplayer z youtube a rozne ine prehrávače naraz. V skratke, pustil som si nejakú mp3ku a mohol som hrat aj cez amplitube naraz. Teraz však ked zapnem amplitube, bezi v pohode, hned ale ako zapnem budto media player, winamp, proste hocijaky iny prehravac tak bud to prestane ist amplitube alebo ten daný prehrávač. Cital som uz o tom rozne veci, a dosiel som k tomu ze to prevazne robia audio chipy na základnej doske PC. Doteraz som mal chipy od Realteku, stým nebol problém, teraz však mám Via Audio a ten nepodporuje multistreaming. Skusal som uz aj na Win7 aj na Win XP a nič. Preto sa pýtam či moj problem vyriesi nejaká zvukovka resp. prevodník. Nemám v tom moc jasno ktorý z týchto vecí vyrieši moj problém, preto táto otázka :) Cenový strom velmi nemám, ide mi hlavne o to aby to fungovalo symultánne ako doteraz. Amplitube+media player (resp. hocijaky iný prehrávač) aby mohli ís naraz.Dik :)
Fokus Les Paul Custom
S@bone

Zpět na Home Recording