Nefunkčnos "Overi dostupnos" + otázky

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Nefunkčnos "Overi dostupnos" + otázky

Příspěvekod Lesko3198 » čtv črc 31, 2008 08:29

..Vložte názov e-mailovej schránky/telefónny kontakt...
Vložil som oboje, neprišla žiadna odpoveď, je táto vymoženos vôbec ešte v prevádzke?

Ide mi o gitary :
Ibanez-GRG170DXL
Takamine EG260C-WR

A zoom:
Zoom-G-2-1U

Ako je to s nimi? Èaka ,ako som sa dočítal po objednaní vo fóre, 6 mesiacov na gitaru mi príde pridlho.. ako sa ruší objednávka? Zavola Vám?Ako objednávate?

A ako je to ak si objednám tovar ktorý máte na sklade+tovar ktorý nie...pride mi prv to čo máte? alebo je to brané ako "pack" a odoslanie sa uskutoční až vsetky tri tovary získate?

Za odpoveď ďakujem PS: hľada odpovede na Vašej stránke som hľadal, nenašiel, nie odpovede ktoré by ma uspokojili.
Lesko3198

Příspěvekod Ja » čtv črc 31, 2008 11:30

Utilitka Overi dostupnos je plne funkčná.
Denne ju využíva v priemere viac, ako 200 respondentov.
Pri spracovaní každej otázky na dostupnos musíme kontaktova príslušného dodávateľa a určitý čas čakáme na odpoveď, ktorú okamžite po prijatí tlmočíme respondentovi.
Nič sa nedeje automaticky.
Na jednej strane sa pýta človek, a bolo by nefér, keby z druhej strany odpovedal automat.
Ak sa vám nedostala odpoveď hneď, pravdepodobne čakáme na relevantné informácie od dodávateľa.
preto vás prosíme o trpezlivos.

S otázkami, ktoré sa týkajú konkrétne Vašej objednávky sa môžete obráti na našich predajcov kedykoľvek v pracovnom čase od 9,00 do 17,00

1, e-mailom na adrese predajca@muziker.sk
2, telefonicky na bezplatnej linke 0800 140 055.

Ďakujem za pochopenie
MUZIKER/Milan Kivarott
Ja

Zpět na Muziker e-shop