potvrdenie objednavky

internetový obchod

Moderátor: Moderators

potvrdenie objednavky

Příspěvekod raky5 » úte črc 01, 2008 10:06

Zdravim,
vcera asi okolo desiatej som si objednal gitaru a prislusenstvo, no doteraz mi nedoslo na e-mail potvrdenie objednavky. Je to bezne alebo sa niekde vyskytla chyba? Pisal som aj na info@muziker.sk, no nikto neodpisuje.
raky5

Příspěvekod Lucates » úte črc 01, 2008 10:12

na info muziker sa pisat neoplati, ja som tam pisal pred dvoma dnami ohladom 30dnovej lehoty vratenia tovaru a nik mi neodpisal a ja neviem ci mozem ten tovar vratit alebo nie a do piatku ho musim zaplatit, tak to dost suri...inac podobny problem ako ty som mal aj ja, poradim ti, zavolaj na tu bezplatnu infolinku a informuj sa o svojej objednavke...
Lucates

Příspěvekod Ja » úte črc 01, 2008 13:47

Pokusim sa odpovedat na obidva prispevky naraz a som si isty, ze ak sa najde niekto dalsi, kto by sa chcel k vam pridat, zaiste si tu svoju odpoved najde aj on.
Lutujem, ale ak Vam neprislo automaticke potvrdenie objednavky, pravdepodobne ste niekde urobili chybu a nas system ju vobec nezaregistroval.
Situacia sa da riesit zaslanim e-mailu s objednavkou a Vasimi kontaktnymi udajmi na adresu predajca@muziker.sk
Na kazdy e-mail odpovedame pocas pracovnych dni najneskorsie do 24 hodin od jeho prijatia.
Vynimku tvoria vikendy, sviatky a mimoriadne udalosti.

V pondelok - hned po vikende sme mali mimoriadnu udalost - renovaciu telekomunikacnych sieti a z toho dovodu sa az do dnesneho rana (utorok) k nam nedostal ani jeden e-mail. Podotykam, ze nie nasou vinou.
Po opatovnom spusteni systemu nam prislo naraz niekolko stoviek e-mailov a odpovedat na vsetky naraz sa neda. Preto Vas prosim o trpezlivost. Popri tom totiz musime riesit aj zopar suvisejucich staznosti na nasom fore, takze to bude este chvilku trvat. Svoju odpoved urcite dostanete vcas.

Dakujem za pochopenie
milan kivarott /Muziker
Ja

Zpět na Muziker e-shop