komentare predajcov muzikera

internetový obchod

Moderátor: Moderators

su podla vas hodnotenia predajcov muzikera uzitocne a maju v nich autori pokracovat?

ano, tieto komentare su super, nech len dalej pribudaju
16
80%
nie, tieto komentare su neobjektivne a sluzia len na zvysenie predaja, nech nepribudaju
4
20%

Celkem hlasů : 20

komentare predajcov muzikera

Příspěvekod jivo » úte lis 15, 2005 09:45

vcera napisala kacenas v tejto teme http://www.forum.muziker.sk/viewtopic.p ... 6&start=20 prispevok, v ktorom hovori, ze by bolo super, keby zamestanci muzikera pisali viac o produktoch, ktoru su v e-shope. chcela, aby pisali svoje osobne nazory na produkty, ci sa oplatia kupit, co si o nich myslia a celkovo pomer ich kvality a ceny.

a hned z opacnej strany tu mame priklad, ako je niekto s tymito komentarmi nespokojny http://shop.muziker.sk/default.aspx?nid ... _id:104473
ved v podstate je to akysi konflikt zaujmov, pretoze logicky kazdemu predavajucemu ide o to, aby predal co najviac. cize hodnotenie produktov na stranke muzikera by teda zo strany zamestancov teoreticky nemuselo byt objektivne. no a mna by v tejto teme zaujimalo, co si myslite vy? mali by tam tieto prispevky zostat a dalej pribudat a su podla vas uzitocne? alebo sa vam zdaju neobjetivne a myslite si, ze by mali prestat?

moj nazor je asi taky, ze ludia v auparku vedia velmi dobre o com pisu a nemozu si dovoli pisat nejake hluposti o svojich produktoch. je samozrejme, ze lacne produkty nebudu vychvalovat po kvalitativnej stranke do neba a takisto, ked je nieco kvalitne, ale drahe, neboja sa na to poukazat. a samozrejme, ked si niekto mysli, ze ich nazory nie su objektivne, nemusi ich brat do uvahy. takze ja osobne si myslim, ze nie je na skodu, ked pisu svoje komentare a som za to, aby pokracovali. a rad by som poznal aj vas nazor. nech sa paci.
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
jivo

Příspěvekod Iceripper » úte pro 06, 2005 22:06

mne sa zda ze ujovia predjcovia maju dobre nazory na tieto veci...k tomu "konfliktu zaujmov" by som sa vyjadril ma to velmy pobavilo do tohoto oddelenia son na e-shope nezavital ale ten typek co tam pise ze "pocul som ze je to vyborna masina na hip hopovu hudbu" ci co... musi byt riadny macher :D :D :D hip hop nieje hudba ani rap ani nic podobne kto to povazuje za hudu je uz vopred ***** a nie to este sa obuvat do predavacov :D :D :D to by som radsej pocuval cely zivot christinu aguileru ako toto :lol: :lol: :lol:
>ESP(ltd) AX-50 (satin black) so snimacmi SD SH-6 Distortion-bridge a SH-2 Jazz-neck
>Dunlop ZW-45 - Wylde wah
>Prosound Tubedriver
>Marshall MG15DFX
>kable Planet Waves a trsatka Dunlop Tortex 1.14 a este dake prislusenstvo vselijake :)
Iceripper

Příspěvekod zakk_w » pát úno 10, 2006 09:59

Osobne som rad, ked si precitam komentar hocikoho, ak je aspon trosku konkretny. A to komentare ludi z Muzikeru byvaju. Na druhej strane, domenou v tomto fore je "zvuk" a jeho vnimanie je velmi individualne, takze mam vzdy na pamati, ze ide o subjektivny nazor. Ale aj to, ze viac-menej univerzalne plati, ze za malo penazi zvacsa malo muziky ...

Dalsou vecou je, ze si pozriem aj meno cloveka z Muzikeru, ktory pise najfundovanejsie a potom ked tam idem a chcem si nechat v niecom poradit, tak sa snazim to riesit cez neho ... takze vyuzivam aj tento side effect ...

Myslim, ze konkurencnych vyrobkov v ponuke Muzikeru, hlavne v kategorii do 20.000,- Sk, je tolko, ze pre ludi z Muzikeru nema vyznam chvalit konkretny 1 vyrobok, ak si myslia opak. To si skor myslim, ze jednoducho svoj nazor nenapisu. Zrejme ak sa im zda nieco fakt dobre a to hlavne z hladiska pomeru cena/vykon, tak tam par riadkov k danej polozke napisu. Mozno som naivny ... :wink:

Ja som rozhodne ZA (komentare ludi z Muzikeru).
zakk_w

Zpět na Muziker e-shop