Pružnejšie ponuky

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Pružnejšie ponuky

Příspěvekod garde » úte led 22, 2008 11:55

.................keď sa rozhliadam po okolitých e-shopoch (ktoré nemožno menova)...........a ich pestrých ponukách (nehovorím o skladových zásobách, to by bolo príliš nákladné).............tak mi slovenský muziker (český nepozerávam) pripadá ako nejaká chudobná sestra tých nemenovaných e-shopov...............teraz ak začnem naráža na to že čo máte v ponuke jednom či druhom oddelení tak mi odpíšete, že ste pridali to alebo hento...........ale napríklad v baskombách od marshalla máte asi tri tranzistory a Bass State.............možno, že aj rok................a inde sa to mení rozširuje.................jasné hej pridali ste orange do basových aparátov...........ale takáto skostnatená ponuka Vás musí totálne obera o zákazníkov...........a nás zákazníkov núti si tovar hlada a objednáva z iných shopov.................nie je to troška na zamyslenie???
garde

Příspěvekod Ja » stř led 23, 2008 09:49

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za príspevok. Vážime si Váš názor a zamyslíme sa nad tým.

S pozdravom
Milan/MUZIKER
Ja

Příspěvekod garde » stř led 23, 2008 14:05

.............je fajn, že ste rozšírili ponuku basgitár o výrobky Jackson...........ale to je len jedna značka, podľa mňa by sa celkom dobre predávali aj značky vintage, washburn, rockbass by warwick...........znova podotýkam, ide o ponuku, nemusí by každá na predajni...........aj keď osobne by som radšej privítal skôr kus z viacerých typov od nejakej značky, ako rovnaký model ale v inom farebnom vyhotovení od jednej značky...............

.........ale na začiatok jackson...........aj to je niečo takže +
garde

Příspěvekod garde » úte dub 01, 2008 12:08

............túto tému som zakladal 23.1.2008............odvtedy som si kúpil basu.........kombo..........ešte nejaké iné veci.............bol som nútený kúpi si to inde, keďže veci ktoré ponúkate sa vôbec nerozšírili............ale to je presne to o čom som písal............prešli dva mesiace a s Vašou ponukou na e-shope sa nič neudialo............nič!!!
garde

Zpět na Muziker e-shop