Ake ceny po prechode na Euro?

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Ake ceny po prechode na Euro?

Příspěvekod hrave drevo » stř led 16, 2008 14:54

Zdravim Muziker!

Mam otazku:
V dnesnej dobe sa snazite o najlepsie ceny v SR, klobuk dole. Budete ceny po (predpokladanom) zavedeni Eura na buduci rok prisposobovat konkurencii europskych online hudobnin?
Fender Classic 50's White Blonde Telecaster MIM + VOX AC15CC1X + VOX Pathfinder 15R(bytova nahrada AC15ky :) ) + Ibanez TS9DX + BOSS DD-20 + BOSS PH-3 + Boss CS-2 + Boss OD-1
hrave drevo

Příspěvekod Ja » úte led 22, 2008 12:34

Dobry den,

samozrejme, aj po prechode na EURO sa budeme nadalej snazit, poskytnut nasim zakaznikom najnizsie ceny.

S pozdravom
Milan Kivarott
E-SHOP Bratislava
Ja

Příspěvekod Cortman » čtv pro 11, 2008 11:53

Zdravím Pán Kivarott,

tému čo sa týka najnižšej ceny ste uzmakli, tak sa vopchám sem,ak mozem. Co by sa dialo vtom prípade, ak by som si vybral dva e-shopy kde garantuju najnizsiu cenu na konkretny produkt. Zacala by kanibalizácia? Dakujem za odpoved.
Ak sa to uz tu náhodou rozoberalo, tak sa ospravedlnujem,otázka je čisto teoretická, takže ju nemiením prenáša do praxe. Majte sa a prajem vela predajných úspechov. S pozdravom J. Štrba
Cortman

Příspěvekod Ja » čtv pro 11, 2008 14:12

Pozdravujem Vas,

- v pripade Vasej prvej otazky nemusime teoretizovat, toto je bezna prax.
Muziker garantuje najnizsiu cenu.
Ak nam poslete link na konkurencnu ponuku, kde je zverejnena nizsia cena konkretneho produktu, ako u nas, Muziker si situaciu preveri a zareaguje upravou ceny v zmysle Garancie.
Internetovych ponuk s hudobnymi nastrojmi je mnoho. Takmer kazdy garantuje najnizsiu cenu. Medzi Ponukanim a Predavanim je vsak rozdiel

- Vyjadrovat sa v mene ostatnych E-shopov, mi neprinalezi, takze na Vasu druhu otazku mozem odpovedat jedine obligatnym " Bez komentara".

A na Vasu tretiu otazku, ktoru som si precital medzi riadkami Vasho prispevku, existuje jednoducha odpoved, ukryta medzi riadkami mojho prispevku.

Bezpochyby si ju dokazete precitat.

S pozdravom
Milan/Muziker
Ja

Zpět na Muziker e-shop