Obrazky

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Obrazky

Příspěvekod Dude » pát úno 24, 2006 15:00

....mam taky maly dotaz.....na dost vyrobkoch nemate obrazky.....mohli by ste ich nieako zaobstarat?........alebo dat fotky nazivo....to by bolo asi najlepsie.. :wink: ....na niektorych vyrobkoch mate rovnake obrazky napriklad pri kabloch....chcel som kupit nieake nastroje a prislusenstvo a neviem ani ako vyzeraju.tak to je dost blbe :(
Dude

to dude:

Příspěvekod eshop » pon úno 27, 2006 08:04

to dude: Ja dost tazke zaobstarat fotky pre vsetky produkty. Zvlast veci ako su kable. Stava sa, ze ked nemame na vyber, robime fotky nazivo, ale nie je to to najlepsie riesenie. Nebyvaju az take kvalitne ako ked ich dostaneme original od vyrobcu (dovod: osvetlenie miestnosti, vacsinou sa robia priamo v predajni a nie odbornym fotografom, vysledok byva dost skresleny, od rozmazania fotky po farebny nesulad nastroja so skutocnostou). V ponuke mame asi 14.000 produktov a spravit na kazdy fotku by bolo nemozne.
Ak najdete niekde rovnake fotky - pri kabloch napr. malo by to byt v poriadku. Treba si precitat aj popis k produktu, kde moze byt uvedena farba. To jedine by nemuselo sediet. Dalej sa kable delia uz iba dlzkou, kvoli comu robit rozdielen obrazky by bolo naozaj zdlhave. Typ konektoru by mal s obrazkom sediet.
V kazdom pripade, dakujeme za dotaz. Ak vas zaujimaju nejake produkty konkretne, kludne dajte vediet a tie obrazky tam skusime prioritne zaobstarat.
eshop

Příspěvekod inkubbus » stř čer 14, 2006 11:57

ja si myslim ze aj mierne pokrocily fotograf so svojim lacnym fotakom by dokazal nafotit tovar aj v podminkach predajne. chce to len trocha trpezlivosti a vsetko sa podari. ja viem, mne sa to hovori ale mam s tym trocha skusenosti, takze viem o com hovorim.
inkubbus

Příspěvekod jitsuman » stř čer 14, 2006 15:10

no myslim, ze k tym kablom by to az tak nevadilo.......a ako vravi inkubus nie je to zase nic nemozne....urcite lepsie ako nic...ked je muziker v partii s yamahou a su to najvacsie hudobniny tak myslim ze taketo veci nie su nejakym problemom....
jitsuman

Příspěvekod pato987654 » sob zář 02, 2006 18:21

podla mna by bolo najlepsie ist cez google a tam najdes vzdi fotky skoro vsetkeho ale vela veci co som nemohol najst na vasej stranke fotku tak som dal vyhladat cez google a vsetko mi naslo...
Cort Action Bass
Ampe SVT 4-PRO
SWR Megoliath
Korg DT-10

www.patriksykora.szm.sk
www.theparanoid.sk
pato987654

Příspěvekod undert4ker » sob zář 02, 2006 20:14

odporucam http://www.froogle.com...je to rodinka s google, akurat ze najde rovno aj cenu za aku sa dana vec predava
2005 Gibson SG Standard -> Jim Dunlop GCB-95 -> Boss DS-1 -> EHX Big Muff -> Laney HCM65R
Jim Dunlop USA Nylon .88mm picks, Gibson Vintage/Dean Markley/Ernie Ball Slinky .010" strings
undert4ker

Zpět na Muziker e-shop