DR.PARTS

internetový obchod

Moderátor: Moderators

DR.PARTS

Příspěvekod direkt » sob led 21, 2006 20:59

Mam otazku. Zaujímaju ma akej kvality su komponenty /telá, krky/ z vašej ponuky. Aka je záruka na krk gitary.
Bol by som rád keby o tomto tovare a kvalite bolo viacej informácií. Jednotl. súčiastky v ponuke nie su zatriedené, zobrazené a len chabo popísané, je z toho guláš. Èlovek sa len ažko orientuje. Internetový obchod je o šetrení času. V tomto prípade to tak nieje. Mienite s tým niečo robi?
direkt

Příspěvekod eshop » pát led 27, 2006 12:07

Dobry den,

dakujeme za posteh. Zaruka na tovar plati vseobecne 24 mesiacov, aspon tak to stanovuje zakon. Co sa tyka popiskov k tymto suciastkam, to potrebne a zaroven vsetky informacie od dodavatela pri danych produktoch su - charakteristika, farba + rozmery. Ono, kupit bez osobneho videnia este nie je uplne bezne v sucasnej dobe, takze najlepsie je predsa zastavit sa v predajni, alebo skusit danu suciastku konzultovat aspon telefonicky. Nasi ludia na predajni sa s vami radi podelia o skusenosti, ktore s tym ci onym produktom maju.

V kazdom pripade, postreh berieme na vedomie a skusime sa pozriet a spolocne zvazit, ci budeme schopni tie popisky rozsirit tak, aby ste boli spokojny.
eshop

DR.PARTS

Příspěvekod direkt » sob led 28, 2006 16:40

Mna zaujíma kvalita komponentov, hlavne z dreva, telá a krky. Na to ste mi neodpovedali. Muzikanti majú na tieto komponenty názor, že ide o kvalitu 3. triedy. Ja som si jeden JB krk kúpil. Mne sa zdá celkom v pohode. Preto si myslím, že by ste mali uviest veci na pravu mieru. Dohady v tomto smere asi nikomu nepomôžu. Existuje len málo odvážlivcov kupovat veci neoverené. Ešte ma zaujíma jedna vec: taký krk má záruku 24 mesiacov. Clovek, si ho musí na gitaru nejakým spôsobom prikrúti, takže tam vyvàta dierky a musí ho aj pribrúsi, aby mu do tela dosadol presne. Po čase sa môže s krku stat vrtuľa. Môže sa zaseknú výstuha. O tele ani nehovorím koľko úprav treba urobi aby s toho bola gitara. Budete tolerova tie upravy a súčiastku vymeníte, alebo má zákaznik jednoducho smolu, lebo výrobok už nie je v pôvodnom stave.
direkt

Příspěvekod muziker » stř úno 01, 2006 11:56

Kvalita gitarovych komponentov Dr. Parts je taka ista ako pri hociktorej inej znacke. Nie je to samozrejme ziadna 3. trieda. Riziko, ze sa moze objavit aj nie 100% kus, je pri kazdom tovare.
Pripadne reklamacie sa riesia standardnym sposobom, posudzuje sa mozna vyrobna vada. Zohladnuje sa montaz aj pripadne pouzitie, na ktore je vyrobok urceny.

Peter Siles (Muziker)
muziker

Příspěvekod sad_Vamp » úte čer 17, 2008 15:02

No, kvalita ciernych hardware-ov typu Dr.Parts nie je ani 3. trieda, skor 4. viem to vlastnim ich.
aj pri najpozornejsom manipulovani farba praska dolu co by sa absolutne nemalo stat. Inac ostatne produkty ktore su chromovane su dostatocne vyhovujuce.
GV guitars XBS 534, GV guitars Se7eN 625
Harley Benton Telecaster
(ze preco pouzivam aj "azijske smejdy"? --> topic "Ukazte svoji basu!")
Vyroba custom nastrojov:
http://www.facebook.com/gvhandmade
http://www.gvguitars.com
sad_Vamp

Příspěvekod slash93 » sob srp 09, 2008 15:03

chcel by som sa spytat ako je to pri kurku Dr.Parts ST-NECK-M je tak uz nulty prazec nasadeny ale ako a prazce su us tam a sz coho su vyrobene a su uz zadrusene ale bo ako prosim o dopoved dakujem
Gytara:Squier Bullet Stratocaster,Epiphone Sg (Rm PICKUPS CUSTOM)
Efekt:Boss Me20,Johnson Tube Overdrive,Behringer VT999
Kombo:Marshall MG10Cd ,Harley Benton HB-80R
slash93

Příspěvekod jivo » úte srp 12, 2008 13:07

slash93 píše:chcel by som sa spytat ako je to pri kurku Dr.Parts ST-NECK-M je tak uz nulty prazec nasadeny ale ako a prazce su us tam a sz coho su vyrobene a su uz zadrusene ale bo ako prosim o dopoved dakujem

blizsie informacie o tom krku najdes v katalogu

http://www.muziker.sk/downloads/drparts_katalog.pdf

ak ta zaujima nieco konkretne, zavolaj alebo napis priamo do Muzikera:

http://www.muziker.sk/default.aspx?content=kon

jivo / moderator
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!