Problem s objednakou

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Problem s objednakou

Příspěvekod Hefa » pon pro 22, 2008 11:02

zdravim :roll:

mam mensi problem ... chcem sa opytat co presne znamena ta legenda v nakupnom kosiku ... ako mam chapat ze "nie je na sklade" v predajni to azda je ? ako dlho potom trva proces objednavky a zasielky ?

za skoru odpoved dakujem 8)
Hefa

Objednavka a dostupnost tovaru

Příspěvekod Ja » pon pro 22, 2008 15:06

Treba na uvod dat na znamost vsetkym, ktori to este nevedia, ze E-SHOP a PREDAJNA sidlia oddelene.
E-SHOP ma sidlo pri centralnom sklade MUZIKERU, predajna sidli v Auparku.
To ma vplyv na rychlost vybavovania objednavok.

Ak je na webe uvedene, ze tovar je k dispozicii na CENTRALNOM SKLADE, je to dobra sprava, pretoze zarucuje, ze tovar moze E-SHOP odoslat okamzite po prijati objednavky.

Ak je na webe uvedene PREDAJNA AUPARK, znamena to, ze po zaregistrovani objednavky NAJPRV musime z predajne tovar stiahnut do CENTRALNEHO SKLADU a AZ POTOM odtialto expedovat k zakaznikovi.
V zavislosti od okolnosti to zaberie nejaky cas. (1-2 dni)

Ak je na webe uvedena len PREDAJNA PRAHA, postup je rovnaky, ako v predchadzajucom pripade. Ale bude to trvat cca 7-10 dni. Do Prahy v ramci zasobovacich zvozov totiz nechodime kazdy den, ale iba raz tyzdenne.

Ak je na webe uvedene NA SKLADE DODAVATELA, znamena to, ze tovar musime najprv objednat, pretoze na ziadnom nasom sklade nie je. Dodacie lehoty su rozne. Pri niektorej znacke 3-4 dni, inde 14-30 dni a podobne.
Vo vynimocnych pripadoch to trva aj dlhsie, ale berte prosim na vedomie, ze obchody vzdy realizuju LUDIA. S vacsinou dodavatelov sa nam vyborne spolupracuje, ale nie kazdy dodavatel je profesional.
Nemame s kazdym idealne podmienky pre obchodnu spolupracu a to sa potom obycajne odzrkadluje v terminoch dodania. Oni nam slubia, my slubime zakaznikovi, objedname, zaplatime - a nakoniec pride nieco uplne ine, alebo nam to jednoducho neposlu vcas. Nastastie toto su ojedinele pripady a ako som uz bol spomenul - v drvivej vacsine ostatnych pripadov ide vsetko hladko podla predpokladov.

MILAN/MUZIKER
Ja

Zpět na Muziker e-shop