Vratenie tovaru

internetový obchod

Moderátor: Moderators

Vratenie tovaru

Příspěvekod Lexan » čtv lis 06, 2008 21:21

V pondelok vecer som cez UPS odoslal gitaru naspat do muzikeru ale dodnes mi neprisli peniaze na ucet.
Ako dlho to moze trvat? Chystam sa zajtra totiz do BA do muzikeru ale este mi neprisli peniaze tak neviem ako teda a co s tym...
Bola to gitara Ovation CC24 RRB. Uz som pisal aj mail na predajcu ale vtedy o tom este nemali ziadne info...
Stalo sa vam to uz niekedy? Ked ste vracali tovar ako dlho ste cakali?
Everythink you know is wrong
Lexan

Re: Vratenie tovaru

Příspěvekod Polymer » čtv lis 06, 2008 23:24

Lexan píše:V pondelok vecer som cez UPS odoslal gitaru naspat do muzikeru ale dodnes mi neprisli peniaze na ucet.
Ako dlho to moze trvat? Chystam sa zajtra totiz do BA do muzikeru ale este mi neprisli peniaze tak neviem ako teda a co s tym...
Bola to gitara Ovation CC24 RRB. Uz som pisal aj mail na predajcu ale vtedy o tom este nemali ziadne info...
Stalo sa vam to uz niekedy? Ked ste vracali tovar ako dlho ste cakali?

Zakonna doba, do ktorej ti musia rozhodnut o tom, ci ti to zoberu spat je tusim do 14 dni, teda zhruba tolko moze trvat nez ti vratia peniaze. Do tych 2 tyzdnov...
Ibanez RG-370 DX (neck: EMG-89 | bridge: EMG-81)
Engl Thunder 50 Reverb
Dunlop Crybaby GCB-95
Korg AX5G
Shure SM57
EB .010-.052
Polymer

Příspěvekod Ja » pát lis 07, 2008 13:17

Presne tak.
Za predpokladu, ze je vrateny tovar v 100% stave, vratime čiastku na ucet v zakonnej lehote 14 dni.
Upozorňujem, že z celkovej sumy sa odčítava paušálna čiastka 166,-Sk s DPH, ktorú sme zaplatili za dopravu objednaného tovaru smerom k zákazníkovi.

V obchodníckom žargóne to znamená - Ak nie je nič z obchodu, doprava zdarma neplatí.

Milan/Muziker
Ja

Zpět na Muziker e-shop